Jak propadnout popu s vášní? Years & Years se vracejí do Prahy


Poslední rok v popu patřil Ollymu Alexanderovi a jeho Years & Years. Nejprve předvedl dojemný herecký výkon v seriálu “Byl by to hřích”, jeho titulní píseň, původně od Pet Shop Boys, pak předvedl ve strhující show na BRIT Awards po boku Eltona Johna. Další ikona světového popu ho následovala v písni “Midnight”, společný duet s Kylie Minogue vidělo i publikum silvestrovského programu BBC. Ten vyvolala nejen euforické reakce, ale i povinné stížnosti pohoršených spoluobčanů, pro které byl Alexander jednoduše too hot.

Novou desku “Night Call” na CD, deluxe CD a LP, stejně jako starší cédéčka kapely koupíte na shopu musicserveru!

Připočítejme singly “Crave” anebo “Sweet Talker” (feat. Galantis) a cesta k albu byla vydlážděna. Deska “Nightcall” vyšla letos v lednu a radost z přímočarého electropopu, který vypráví osobní příběhy, z ní jen čiší. Teď srdcerváč Olly se svou kapelou vyráží na turné. V Praze se představí 5. října 2022, vstupenky budou v prodeji od 28. dubna na portále Ticketmaster, registrovaní uživatelé Fource Friends k nim budou mít přístup už o 24 hodin dříve.

Olly Alexander je taky ikonou LGBTQ+ komunity, svým záběrem ji ale dalece přesahuje. Herecký výkon v dojemném seriálu “Byl by to hřích” je jen vrcholem jeho hereckých angažmá – vidět jsme ho mohli v tak rozdílných filmech, jako jsou dickensovská adaptace “Nadějné vyhlídky” anebo experimentální trip Gaspara Noého “Vejdi do prázdna”. A za srdce umí chytit i jinak – třeba tím, že za první větší výdělek koupil dům své mámě, která ho vychovávala jako samoživitelka.

Ještě jako trojice vydali Years & Years dvě alba (“Communion” a “Palo Santo”), “Nightcall” je první deskou, kdy se Y&Y představují jako sólový projekt. Album “Nightcall” je deskou pro všechny zamilované, ať už šťastně a hluboce, anebo nešťastně. “You come in and out of my dreams / Fuck with my head / Making me crazy,” zpívá Alexander v hitu “Crave” a vystihuje tím i pocity mnoha svých fanoušků a fanynek.

vpbh

68092

We wish to thank the writer of this short article for this awesome content

Jak propadnout popu s vášní? Years & Years se vracejí do Prahy

Movies